Previous
Next

گچی (روکش PVC)

تایل های گچی در ابعاد 60*60 هستند دارای روکش تمام پی وی سی که در مقابل آب مقاوم هستند و ضد حرارت و پشت فول آلمینیوم که مانع نفوض آب سرما و گرما میشود و دور نوار پی وی سی است در ضخامت 7 میل و وزن بالایی نسبت به نمونه های خود دارد و همچنین کیفت بالای روکش پی وی سی روی تایل ها باعث شده که تا درصد بالای ضد آب باشند تایل های گچی مناسب برای مکان های اداری و سالن ها هستند و قیمت کم تری نسبت به تایل های پی وی سی دارند تایل های گچی در تعداد هر بسته 8 عدد که معادل هر بسته به متر مربع 2.88 سانتی متر مربع هستند

11351639_18cff45a-45c8-4613-8cbd-217d23d14396_800_533

تمام PVC

تایل های پی وی سی در ابعاد 60*60 هستند و از مواد 100 درصد پایدار ساخته شده اند در برابر گرما سرما آب حشرات و ضد باکتریال هستند این قابلیت های تایل های پی وی سی را بسیار محبوب ساخته ساخته و برای تمامی مکان ها مناسب و زیبا هستند و نسب به کارایی خودشان قیمت بسیار ناچیزی دارند .

تایل های پی وی سی سبک تر از تایل های کچی هستند .

سقف کاذب های پی وی سی در ابعاد 60*60 و قطر هشت میل و دارای 72 پل هستند که این مقدار پل برای تایل های سقفی بسیار مناسب است و مقاومت بالایی دارد .

در هر جعبه 20 عدد که معادل 7.2 سانتی متر مربع است 

آشنایی بیشتر

سقف کاذب محصولی به صرفه از نظر قیمت کیفیت و بسیار مورد دیگر است که امروزه بسیار بروس شده و بسیار دیده میشوند ودلیل این محبوبیت این محصول است.

سقف کاذب حد اقل 10 سانت از خود سقف فاصله خواهد داشت و ضعف های سقف را دیگر نشان نخواهد داد برای ساختمان های بزرگ که انواع کانال ها ساخته میشود بهترین پیشنهاد میتواند سقف کاذب باشد هم به صرفه هم ارزان و قابل شست و شو است نصب بسیار راحت و سریع و استقامت بسیار بالایی دارد که طرح ها و رنگ های بسیار زیادی دارند.
دسترسی به پشت سقف و تعیض راحت کانال ها سیم و لوله ها یکی از بزرگترین مضیت های سقف کاذب است.
 در مواقع زلزله نیز آوار ندارند چرا که اصلا وزن زیادی ندارند و البته به خاطر اتعطاف سیم های بست احتمال سقوط با زلزله به صفر میرسد در کشور های زلزله خیزی مثل ایران بسیار مناسب هستند

طرح های PVC

طرح های روکش PVC

برای دیدن طرح ها روی دکمه زیر کلیک کنید

سازه

برای نصب سقف های کاذب نیاز مند شبکه کشی یا همان نصب سازه است که در سه ابعاد 0.6 و 1.2 و 3.6 سانتی متری است

آسمان مجازی

در ابعاد و طرح های دلخواه شما در دونوع چهار میل و دومیل چاپ مستقیم و استیکر دارای طرح و رنگبندی بالا

راه های ارتباطی

  • تهران شهرک صنعتی چهاردانگه خیابان اصل نبش خیابان 21.5 سمند پلاک 121
  • pirimm1@gmail.com
  • 09129090214
Call Now Button